• Home
  • Wpisy
  • PROJECT COORDINATOR PV PORTOFLIOS TEAM (CONSTRUCTION)

PROJECT COORDINATOR PV PORTOFLIOS TEAM (CONSTRUCTION)

Naszym klientem jest duży międzynarodowy inwestor z ponad 7-dmio letnim doświadczeniem rozwoju, budowy i utrzymania projektów PV w Polsce. Obecnie dla jego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Project Coordinator for PV Portfolios Team. Osoba będzie łącznikiem między departamentu Project Portfolio oraz Departamentem Wykonawczym (Construction) i wspierać będzie procesy, przepływ informacji oraz koordynację zadań w zespołach. Ważne jest, aby osoba była dobrze zorganizowana, gdyż manipulować będzie sporą ilością dokumentacji, danych.

Profil kandydata:

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Silne umiejętności analityczne oraz samoorganizacji i zarządzania czasem
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze OZE i PV
  • Znajomość funkcjonowania rynku energii
  • Dogłębna znajomość procesu realizacji obiektów OZE od fazy deweloperskiej poprzez budowę (Kontrakty EPC/ FIDIC) i wejście w fazę operacyjną
  • Podstawy wiedzy technicznej z zakresu farm PV
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (inżynieria, finanse itp.);
  • Znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel (poziom min. średniozaawansowany) i MS Power Point
  • Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość MS Dynamics będzie dodatkowym atutem

Główne obowiązki:

  • Tworzenie raportów finansowych i realizacyjnych związanych z projektami PV
  • Tworzenie i kontrolowanie harmonogramów oraz budżetów związanych z projektami PV
  • Wsparcie Portfolios Team Lead’a w zarządzaniu portfelami PV
  • Koordynowanie przepływu informacji między zespołami współpracującymi z PMO (w tym finansowym, projektowym, cPPA)
  • Przeprowadzanie analiz ad hoc
  • Efektywne prezentowanie wyników działalności
  • Rozwijanie i udoskonalanie narzędzi planowania i kontroli
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego w obszarze PV

 OFERTA:

Umowa o pracę lub kontrakt B2B, prywatna opieka zdrowotna, praca tylko stacjonarna z biura firmy w Warszawie, opieka dentystyczna, multisport, narzędzia pracy, szkolenia między innymi.

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Wyślij CV