MAINTENANCE TECHNICIAN- TECHNIK SERWISU

Naszym klientem jest inwestor w odnawialne źródła energii wyspecjalizowany w dużych projektach PV. Dla zespołu utrzymania firmy poszukujemy teraz osoby na stanowisku Technika Serwisu.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac utrzymaniowych, serwisowych oraz inspekcji elektrowni PV
  • Usuwanie awarii elektrowni PV
  • Monitorowanie pracy elektrowni PV
  • Raportowanie i analiza zdarzeń zaistniałych w obszarze elektrowni PV
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Kontakt a działem zakupów w sprawie potrzebnych materiałów
  • Zapewnienie utrzymania wysokich standardów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie o profilu technicznym (np. elektrycznym, elektrotechnicznym, energetycznym)
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub przy wykonawstwie i serwisie instalacji elektrycznych lub linii technologicznych.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność i gotowość do podróży służbowych na ternie Polski
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • Pełna sprawność psychoruchowa a w szczególności brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów
  • Świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych powyżej 1 kV

Firma oferuje możliwość współpracy na B2B lub umowę o pracę, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia, narzędzia pracy, między innymi.

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Wyślij CV