JUNIOR FINANCIAL SPECIALIST

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w rozwoju, budowie oraz utrzymaniu projektów z sektora energetyki odnawialnej. Firma od ponad 10 lat jest obecna w Polsce. Z powodu rozwoju zespołu oraz rosńacej liczby projektów w Polsce poszukują osoby na stanowisku Junior Financial Specialst.

Na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za:

1. Administracyjne wsparcie departamentu finansowego (księgowanie faktur, wprowadzanie dokumentacji do systemu)

2. Kontakt z urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi jak również z podwykonawcami firmy w Polsce oraz zagranicą

3. Analiza zestawień finansowych firmy oraz potencjalnych ryzyk finansowych

4. Kontakt z bankami

Poszukujemy młodych osób, tuż po studiach lub podczas ostatniego roku studiów magisterskich/licencjackich w kierunku finansów i księgowości z dobrym poziomem języka angielskiego. Otwartość, elastyczność oraz chęć nauki i rozwoju są najważniejszymi wartościami na tym stanowisku. Poszukujemy osób, które mając wsparcie managementu będą chciały rozwijać swoje kompentencje w sektorze finansów i księgowości i wzbogaca swoje doświadczenie i kompetencje wraz z firmą. Jesteś zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje cv wraz z komentarzami.

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Wyślij CV