IN HOUSE LAWYER

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora OZE, inwestująca w projekty wiatrowe, słoneczne, magazynowania energii. Dla ich zespołu w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko In House Counsel.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa prawna spółki i spółek celowych, z naciskiem na obszar energetyki, odnawialnych źródeł energii czy też kwestii korporacyjnych
  • Sporządzanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów związanych z projektami OZE
  • Wsparcie prawne w postępowaniach administracyjnych oraz przed innymi organami i instytucjami w ramach prowadzonej działalności i związanych z rozwojem projektów OZE
  • Bieżąca obsługa prawna spółki oraz spółek celowych, w szczególności w zakresie obowiązków korporacyjnych (KSH), pracowniczych, podatkowych i finansowych

Oczekiwania:

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata (ewentualnie ostatni rok aplikacji)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze energetyki / branży OZE, zdobyte w pracy na podobnym stanowisku (prawnik wewnętrzny / in-house lawyer)
  • Znajomość zagadnień związanych z rynkiem Odnawialnych Źródeł Energii
  • Znajomość prawa energetycznego, cywilnego, prawa handlowego, administracyjnego oraz prawa środowiskowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i chęć brania odpowiedzialności za wykonaną pracę
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów prawnych i podejmowania decyzji
  • Rzetelność, terminowość, zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w formie umowy o pracę, B2B lub umowy zlecenie
  • Współpracę z doświadczonym gronem specjalistów branżowych
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu OZE
  • Miłą atmosferę pracy w rozwijającym się młodym zespole
  • Biuro w centrum Warszawy

OFERTA:
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia, opieka zdrowotna, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się spółce. Umowa o pracę lubB2B.

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Wyślij CV