SPECJALISTA ds UMÓW ELEKTROENERGETYCZNYCH

Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny specjalizujący się w inwestycjach w odnawialnych źródłach energii, z dużym naciskiem na energetykę słoneczną. Jest to jeden z liderów na polskim rynku. Obecnie dla ich zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisku Specjalisty ds Umów Elektroenergetycznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie całości działań związanych z obsługą umów sprzedaży energii elektrycznej, umów bilansowania handlowego, umów dystrybucyjnych zawartych z OSD elektroenergetycznymi i innymi umowami z podmiotami rynku energii elektrycznej
  • analiza zapisów projektów umów na etapie merytorycznego przygotowania do ich zawarcia
  • wsparcie zespołu cPPA
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi ułatwiających/wspomagających obsługę i rozliczanie umów
  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i przepisami

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • znajomość obsługi MS Excel, oraz mile widziane języków programowania
  • umiejętność analizowania dużej ilości danych i weryfikowania ich poprawności
  • samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

FIRMA OFERUJE

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonus roczny
  • 13ste wynagrodzenie
  • prywatną opiekę zdrowotną wraz z opieką dentystyczną
  • narzędzia pracy
  • szkolenia

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Envíanos tu CV