GREENFIELD LAND MANAGER

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej firmy energetycznej, działającej w ponad 40 krajach poszukujemy Greenfield Land Managera

Zakres obowiązków:

Greenfield Land Manager jest odpowiedzialny za negocjacje i zabezpieczanie gruntów pod rozwój projektów energii odnawialnej na lądzie (fotowoltaiki i wiatru), przy wsparciu i we współpracy ze Specjalistami ds. oceny nieruchomości oraz osobami z innych działów firmy. Ponadto będzie odpowiadał za kontrolę i monitorowanie warunków umów najmu i dzierżawy lub tytułów własności w firmie.

  • Negocjowanie z właścicielami (prywatnymi i publicznymi) gruntów w celu ich zabezpieczenia pod potrzeby projektów OZE, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi,
  • Zabezpieczanie gruntów pod nowe projekty wiatrowe i słoneczne,
  • Współpraca z lokalnymi agentami i pośrednikami nieruchomości w celu identyfikacji nowych potencjalnych gruntów pod nowe projekty,
  • Odpowiedzialność za terminowość realizacji warunków wiążących umów (np. płatności czynszów),
  • Monitorowanie stanu oraz kompletności zabezpieczonych gruntów, monitorowanie jakości procesu i jego zgodności z wewnętrznymi wymogami i standardami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zabezpieczaniu gruntów w obszarze energetyki odnawialnej,
  • Umiejętności negocjacyjne z dobrym wyczuciem osób kontaktowych oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w obsłudze polskich norm prawnych, prawa budowlanego, prawa OZE oraz procedur administracyjnych związanych z nieruchomościami będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność zaangażowania i skupienie się na celu, efektywność,

Oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków,
  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej wśród liderów transformacji energetycznej w Europie,

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Envíanos tu CV