ACCOUNTANT

Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny wyspecjalizowany w energetyce odnawialnej i infrastrukturze energetycznej. Dla swojego zespołu finansowego w Warszawie zajmującego się spółkami firmy w Centralnej i Wschodniej Europie poszukujemy obecnie Księgowego.

Obowiązki:

  • Dekretację i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego wszystkich typów dokumentów księgowych w obsługiwanych spółkach firmy

  • Prowadzenie pod nadzorem przełożonego ksiąg rachunkowych  firmy zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

  • Sporządzanie wstępnych wersji sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości.

  • Terminowe przygotowywanie deklaracji / kalkulacji podatkowych związanych z obsługą księgową firmy

  • Terminowe przygotowywanie raportów umożliwiających sporządzenie sprawozdań do GUS, NBP oraz sprawozdań innych wskazanych przez przełożonego.

  • Wystawianie faktur sprzedaży

OD KANDYDATA WYMAGAMY:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, ustalania priorytetów.

  • Nastawienia na rozwój, proaktywnej postawy.

  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego

OFERTA Firma oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze, umowę o pracę na czas nieokreślony, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, bonus roczny, szkolenia.

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Envíanos tu CV