• Home
  • Posts
  • REAL ESTATE ADMINISTRATION SPECIALIST- SPECJALISTA UMÓW DZIERŻAWY

REAL ESTATE ADMINISTRATION SPECIALIST- SPECJALISTA UMÓW DZIERŻAWY

Naszym klientem jest międzynarodowy inwestor w odnawialne źródła energii z jednym z większych portfolio projektów słonecznych w Polsce. Obecnie do zespołu Utrzymania (Operations and Maintenance) poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds Umów Dzierżawy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za relację z właścicielami gruntów od strony administracyjnej i będzie weryfikowała umowy pod kątem formalno-prawnym. Dodatkowe wymagania:

– Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/rachunkowość/administracja,

– Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie administrowania umowami,

– Podstawowa znajomość przepisów dotyczących gospodarowania nieruchomościami, praw własności, prawa spadkowego,

– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,

– Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

– Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oraz systematyczność i konsekwencja w działaniu,

– Doświadczenie w analizie umów, zobowiązań podatkowych, przygotowywaniu deklaracji podatkowych (np. podatek od nieruchomości)

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– Mile widziane doświadczenie w pracy na bazach danych.

– Znajomość specyfiki branży OZE będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

– Zarządzanie umowami dzierżawy oraz pochodnymi (np. służebności),

– Weryfikacja umów, aktualizacja ewidencji i baz danych

– Współpraca z obecnymi i potencjalnymi wydzierżawiającymi nieruchomości oraz z Gminami, podwykonawcami w celu bieżącej realizacji umów i zobowiązań,

– Prowadzenie ewidencji umów,

– Tworzenie i analiza raportów,

– Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami wraz z kontrolą budżetową,

OFERTA:

Umowa o pracę lub umowa B2B

Prywatna opieka zdrowotna

Bonus za wyniki

Narzędzia pracy

Szkolenia

Praca w ciekawym międzynarodowym środowisku

KALE Recruitment Muchorska Tarud-Karwowska S.J jest agencją zatrudnienia wpisaną jako podmiot upoważniony w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 28683

Send CV