Chief Accountant- Główna Księgowa

Naszym klientem jest międzynarodowa firma inwestująca w infrastrukturę energetyczną i nowe technologie w sektorze OZE. Dla swojego centrum finansowego w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisku Głównej Księgowej. Nasz klient to firma działająca w Polsce od ponad 14 lat i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w sektorze.

OBOWIĄZKI:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie ksiąg (w tym deklaracji podatkowych CIT, VAT, JPK, podatku u źródła oraz deklaracji do GUS i NBP),
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Nadzór nad kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • Nadzór nad procedurą MDR i cenami transferowymi,
  • Comiesięczne raportowanie P&L oraz BS do Grupy Międzynarodowej,
  • Współpraca z audytorami, bankami, urzędem skarbowym, zewnętrznymi doradcami podatkowymi,
  • Usprawnianie procesów i procedur wewnątrz Działu Księgowości.
  • Raportowanie w IFRS

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/Kierownika działu księgowego lub podobnym,
  • Kilkuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg (mile widziana branża budowlana, nieruchomości lub inżynierii),
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Bardzo dobrej znajomość aktualnych przepisów oraz UoR,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz organizacji pracy zespołu oraz własnej

OFERTA PRACODAWCY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b wedle preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i doświadczeniem zatrudnionej osoby,
  • Bonus roczny
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet sportowy,
  • Szkolenia
  • Pełne wdrożenie do obowiązków oraz wsparcie doświadczonego zespołu profesjonalistów.

Jeśli lubisz pracę w dynamicznych środowisku to jest stanowisko dla Ciebie!

Wyślij CV